matkakorraldajaid
veeohutus
 
 
 

Kanuu ja süstaseiklused Eesti Amazonases

Üks põnev kanuuretk lööb särtsu sisse nii linnamelust kurnatud sugulastele ja sõpradele kui kontoriseinte vahelt välja pääsenud kolleegidele.Mingeid erilisi oskusi kanuusõit ei nõua. Kasuks tuleb muidugi rahulik meel ja koostöö samas paadis viibijatega. Süstaga läheb pisut kauem aega, aga kogemus näitab, et paras kogus adrenaliini on parim õpetaja. Vaikse vooluga jõel või siledal järvepinnal saab mõlaliigutus kiiresti selgeks ning tänu päästevestidele pole põhjust pabistada ka napi ujumisoskusega aerutajal.

Iga kanuumatk on täiesti erinev. Kes soovib suure lõbusa seltskonnaga nalja ja naeru, mille juurde käib enamasti ka mõne kanuu veealune testimine ning tõdemus, et vesi on märg. Kes jälle eelistab paarikaupa kuuldamatult vee peal liuelda ning indiaanilikku sõudeoskust proovida.Pärast veeteekonda on kuiva maa peale pääsemine ja kaldapiknik omaette rõõm. See, kas pidu kestab hommikuni ning veetee jätkub ka järgmisel päeval, sõltub juba seltskonna soovidest.

Kanuuseltskonna suurusel piiranguid pole. Meie kogemused Kanuuno, 24h ja 36h kestvussõitude korraldamisel näitavad, et Eesti jõgedel pole miski võimatu.Kanuumatkad hinnaga alates 20 EUR
Õpilasgruppidele nädalasisestel päevadel (E - N) alates 10 EUR

Keila jõel


1, 2 ja 3 päevased matkad.

Valgejõel
1 ja 2 päevased matkad

Pirita jõel
1 päevased matkad

Pärnu jõel
1, 2 ja 3 päevased matkad

Jägala jõel
1, 2 ja 3 päevased matkad 

Ahja jõel
1 ja 2 päevased matkad