matkakorraldajaid
veeohutus
 
 
 

Džiipidega mutta!

Seiklussafarid annavad Teile võimaluse avastada Eestit ning külastada paiku, mis bussireisil jäävad kättesaamatuks ja mida omapäi seigeldes ei pruugi leida. Nii võite Te näha tegelikku Eestit. Koos avastame nii looduslikke vaatamisväärsusi (koopaid, jugasid) kui ka inimtegevuse jälgi (mõisad, NL sõjaväebaasid, Peeter I merekindluse rajatised)
Seiklussafari minimaalne kestvus algab kolmest tunnist. Kuna enamikel safaritel olete ise roolis (autod Suzuki Jimny) on nõutav kehtiva juhiloa olemasolu.
Kõik autod on varustatud omavahelise raadiosidega. Soovi korral saate tellida ka juhiga safari suuremate maasturitega.GPS seiklus safari.
Autod Suzuki Jimny. Tegemist auto orienteerumisega kus meeskonna eesmärgiks on läbida kontrollpunktidega rada looduses. Punktide leidmiseks kasutatakse GPS´i ja ka kaarti. Sõitmine, orienteerumine, optimaalse teekonna koostamine ja punktide otsimine looduses annab tööd kogu meeskonnale. Enne starti põhjalik instrueerimine autoga looduses säästliku liikumise kohta ja GPS seadme kasutamise õpetus.Offroad safarid koos sõidukoolitusega on inimesele kes otsib seiklust ja uut kogemust maastikusõidu näol. Offroad safari kulgeb ka maasturitega raskelt läbitavatel radadel. Seetõttu eelneb teoreetiline koolitus kestvusega umbes üks tund. Praktiline sõidukoolitus kestab 2- 3 tundi. Kõigil osalevate autojuhtidel on nõutav kehtiva juhiloa olemasolu ja eelnev sõidukogemus tavaliikluses.
 
Koos koostööpartneritega pakume veel:
- UAZ GPS seiklus.
- UAZ safari
- UAZ bussi seiklusmäng
- Zil veoauto safari
- Maasturikoolitus karjääris eriti rasketes tingimustes                                                        Tavaline sild Ladoga ääres

Safarid Venemaale.
See mis Eestis on safari on Venemaal igapäevane.
See mis meil on offroad on neil väike ebamugavus halvasti läbitavate teede näol väiksematesse asustatud punktidesse.
Aga tõeline Venemaa just sealt algabki. Mahajäetud külad, kirikud, tehased ja vähesed allesjäänud lahked inimesed.
Tule avastama tõelist Venemaad. Kindlasti kallim kui bussireis Novgorodi. Kindlasti mitu korda põnevam.
Tutvu koos meiega Ladogaga, Onegaga ja Peipsi taguste aladega.