VARUSTUSE RENT

Kõik hinnad sisaldavad varustuse toomist starti ja äraviimist finišist. Raftil ja kanuul hinnas päästevestid ja mõlad; süstadel aerud, vestid ja põlled. Katkestamise korral tuleme varustusele järgi ametlikesse vahepunktidesse. Kõik hinnad sisaldavad KM 20%.

Varustust broneeritakse ainult 100% ettemaksuga. Kui on rendi soov siis täpsustage saadavust ja me saadame vast a/a numbri. Peale summa tasumist saadame mailiga vastu arve Teie soovitud isiku või firma nimele.

Raft GROT 11

Üheteist kohaline raft millega tavaliselt Võhandul sõidetakse üheksase tiimiga. Veidi kiirem raft mis tavaliselt lõpetad pigem esimeses otsas. Samas enamus on ikkagi kinni nendes kes mõla käes hoiavad. Türi Toril tavaliselt iga aasta on mõni neist esimene. Olemas kuiva põhjaga parved ja londiga parved. Kõigil täispuhutav põhi.

Hind: 300€Raft GROT 7

Seitsmekohaline raft mis lühem ja kitsam suurest GROT raftit. Saab sõita ka viiekesi aga mahub vahel ka „VEIDI“ rohkem. Optimaalne siiski 7 inimest. Parv on täispuhutava põhjaga ja varustatud londiga.

Hind: 250€Raft V-100

Uus rafti mudel mis mõõtudelt GROT 7 veidi kitsam ja kuiva põhjaga. Ei ole veel nii kitsas, et ei saaks võistelda raftide klassis. 2019 Võhandul startis esimene test paat mille alusel hakati neid tootma 2020 Võhandu maratoniks. All oleval pildil puudu 2 vahe ballooni. Sobilik sõitmiseks max seitsmekesi aga saab kenasti hakkama ka viiekesi.
Pikkus 400 cm. Laius 165 cm.

Hind: 250€Raft Veles

VELES 480 RAFT Pikkus 480 cm. Laius 200 cm. Ballooni läbimõõt 50 cm. Sektsioonide arv 5. Inimeste arv 10. Kandejõud 1 000 kg. Kaal ilma vestide ja mõladeta 65 kg.
Veidi lühem ja veidi laiem GROT 11 raftist. Märg põhi on kinni liimitud ehk kuiva põhjaga parv. Laiusest tulenevalt ka veidi aeglasem. Võhandul sõitmiseks sobib kõige paremini üheksase võistkonnaga kus üks meeskonna liige istub taga keskel ja tüürib. All oleval pildil sine ja hall paat.

Hind: 200€

Veidi raftide põhja tüüpidest:

- KUIV PÕHI. Põhi on kinnine ja vesi mis pritsib sisse läheb välja ainult parve ümber keeramisega. Sellised parved on kasutusel pigem rahulikumatel ja väikeste kärestikega jõgedel.

- MÄRG PÕHI. Põhi ei ole kinnine ja vesi liigub põhja vahelt vabalt sisse ja välja. Kui parv kandmiseks õhku tõsta on see kohe tühi. Samas on kogu sõidu ajal parve äärtes veidi vett. Kasutatakse väga kärestikulistel jõgedel.

LONDIGA PÕHI. Meenutab elevandi lonti. Asub parve tagumises otsas keskel. Kui see lükata põhja alt läbi jookseb sisse tulnud vesi sealtkaudu välja. Kui tõsta üles ja kokku keerata (umbes nagu kuiva kotiga) on samaväärne kuiva põhjaga parvega. Londiga parve kasutatakse kärestikulistel jõgedel kui parve palju vett sisse pritsib aga vahepeal ka siledat vett peab sõitma.

Raftid anname stardis üle täispumbatud kujul ja puhtana. Finiśis soovime saada samuti tagasi sees olevast sodist puhastatuna (taara, jõujookide pakendid, toidujäätmed jne.) Ei pea puhtaks pesema, lihtsalt võtke oma asjad kaasa.
Kõik peale pandud kleepsud ja lisatud köied, rihmad, tuled ja muud lisad peavad olema eemaldatud. Seetõttu palume mitte kasutada raskesti eemaldatavaid kleepsusid ja tugevaid teipe.Kayak/süst

Lifestyle Duo PE kahekohaline matkasüst

Lifestyle Duo PE on ainulaadne perepaat, milles on nii kiirust, juhtimist kui mugavust. See sobib keskmise suurusega ja suurtele aerudele. Üsna suur kokpit pakub kajakile sisenemist palju hõlpsamaks ja mugavamaks. Madala kaare kere tüüp on kavandatud pidades silmas esialgset stabiilsust. Seetõttu arvame, et see süstas on väga hea valik algajatele aerutajatele, kuid mitte ainult. Lifestyle Duo on varustatud ühe ümara ja ühe ovaalse luugiga, et oma seadmetele hõlpsamini pakkida ja juurde pääseda. See süstas on standardselt varustatud roolisüsteemiga. Kõige meeldivamalt üllatuvad kliendid, kes valivad oma süsta elustiilisarjast. Suuremõõtmeliste kokpitside ja parema stabiilsuse korral võivad mõned arvata, et need on mõeldud lihtsalt algajatele, kuid meie disainimeeskond on ootusi ületanud. Kuigi need süstad on äärmiselt stabiilsed, on neil erakordne juhitavus ja üllatavalt suur kiirus.

Materjal: PE. Pikkus 525 cm. Laius 69 cm. Kandevõime 260 kg. Cocpit 96x53 cm. Cocpiti sügavus 32 cm. Kaal 40-43 kg

Hind: 140€


Lisaks võimalik rentida deck pocet`eid mis kinnituvad süstale cockpiti ette 5.-Kolmekohaline kanuu Yuma

Yuma on tõeline “tööhobune”, kes on eriti vastupidav. Yuma on suure kandevõimega ja kolme ümberpööratud klappistmega. Istmed on mugavad ja lisavad ujuvust. Yuma on ülipüsiv ja vastupidav kanuu, mida saab kasutada kivistel jõgedel.
Materjal: PE. Pikkus 470 cm. Laius 95 cm. Kandevõime 300 kg. Kaal 48-50 kg

Hind: 80€Neljakohaline kanuu Sioux

Siouxi kanuud toimivad tõhusalt ka siis, kui sellel on 4 aeru. Suurepärane valik harrastus aerutajate ja rendijaamade jaoks. See kanuu pakub teile maksimaalset stabiilsust ja mugavaid käepidemeid hõlpsamaks transportimiseks. Sioux'l on mugavad ümberkeeratud istmed, mis lisavad ujuvust.
Materjal: PE. Pikkus 500 cm. Laius 97 cm. Kandevõime 500 kg. Kaal 50-52 kg

Hind: 130€Neljakohaline kanuu Dakota

Dakota on väga vastupidav, stabiilne ja suurema mahutavusega, kui esmapilgul võiks arvata. Sobib suurepäraselt kõigile jõgedele ja järvedele. See teenib teid ja kogu pere hästi. Sellel on lai tala ja klassikaline sümmeetriline kere.
Materjal: PE. Pikkus 505 cm. Laius 90 cm. Kandevõime 400 kg. Kaal 45-49 kg

Hind: 130€Kolmekohaline kanuu XXL

Mõõdud ca: pikkus 4,85; laius 0,96; kaal 48 – 52 kg. Tavalisest klaasplastist kanuust veidi raskem aga tänu sellele ka veidi tugevam paat. Kirjade järgi uppumatu paat aga voolus upuvad nad kõik. Osadel mudelitel olemas veekindlad panipaigad mis maakeeli tähendab, et vesi läheb sisse aga kunagi enam välja ei tule.

Hind: 80€Kolmekohaline kanuu Jüri

Aastaid kasutuses olnud ja päevinäinud mudelid mille eeliseks on kergus. Ei ole küll kaubanduslikult enam ilusad aga vett peavad ja sõita saab. Samas kergus tähendab ka seda, et puruneb kergemini. Kuna toodetud klaasplastis on kaal ligikaudne ja umbes 40 kg. Kaal sõltub ka sellest palju lappe peale on pandud. Pikkus 4,9 m

Hind: 80€Kõikidel kanuudel ja raftidel kasutuses tugevdatud varrega Lahnakoski mõlad enamasti pikkusega 140 cm või samaväärsed teise tootja mõlad. Pildil tugevdamata mõla.